Moroccanoil Color Complete – Twój kolor pozostanie taki, jaki chcesz, nawet między wizytami w salonie

Moroccanoil Color Complete – Twój kolor pozostanie taki, jaki chcesz, nawet między wizytami w salonie

Wielokrotnie po wyjściu z salonu zastanawiałaś się, kiedy Twój kolor straci intensywność? Blondynki dodatkowo obawiają się żółtych odcieni u nasady włosów, które mogą pojawić się kilka dni po koloryzacji, w wyniku utleniania się farby rozjaśniającej. Do tej pory sposobem było używanie szamponów tonizujących i podtrzymujących kolor.

Niedawno na rynku pojawiła się rewolucyjna kuracja, która utrzymuje intensywność koloru włosów między wizytami w salonie – to Moroccanoil Color Complete na bazie drogocennego oleju arganowego. Ten kompletny system składa się z pięciu produktów, a usługa Color Complete z dwóch części: salonowego zbiegu ChromaTech oraz pielęgnacji domowej Color Continue. To innowacyjne rozwiązanie pomoże Ci na zawsze wyeliminować wszystkie codzienne przyczyny utraty koloru, takie jak: utlenianie, uszkodzenia mechaniczne i chemiczne, wysoką temperaturę oraz problemy skóry głowy.

Moroccanoil Color Complete nie tylko chroni kolor, ale również regeneruje i odbudowuje włosy. Każda koloryzacja, która wiąże się z rozjaśnianiem łamie jonowe pokrycie łuski włosa. Color Complete całkowicie odbudowuje jego wnętrze, scala i dokleja wiązania zewnętrzne. Zabieg ChromaTech tworzy odpowiednią bazę, odżywia włosy i zamyka w nich kolor, aby przywrócić integralność struktury włosów oraz osiągnąć najlepsze rezultaty koloryzacji. ChromaTech działa ze wszystkimi farbami dostępnym na rynku. Już dziś zapytaj swojego stylistę o kurację Moroccanoil Color Complete.

Zabieg salonowy uzupełniasz pielęgnacją domową Color Continue, w jej skład wchodzą: delikatnie oczyszczający Szampon Color Continue oraz Odżywka Colour Continue. Ostatnim krokiem jest Spray Protect & Prevent, który chroni włosy przed utratą koloru, zapewniając ciągłą ochronę przed jego blaknięciem i zapobiegając powstawaniu żółtych refleksów. Spray Protect & Prevent dodatkowo chroni włosy przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych, takich jak promienie UV czy zanieczyszczenia.

redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *