Moroccanoil Color Complete – Twój kolor pozostanie taki, jaki chcesz, nawet między wizytami w salonie

Moroccanoil Color Complete – Twój kolor pozostanie taki, jaki chcesz, nawet między wizytami w salonie

Wielokrotnie po wyjściu z salonu zastanawiałaś się, kiedy Twój kolor straci intensywność? Blondynki dodatkowo obawiają się żółtych odcieni u nasady włosów, które mogą pojawić się kilka dni po koloryzacji, w wyniku utleniania się farby rozjaśniającej. Do tej pory sposobem było używanie szamponów tonizujących i podtrzymujących kolor.

Niedawno na rynku pojawiła się rewolucyjna kuracja, która utrzymuje intensywność koloru włosów między wizytami w salonie – to Moroccanoil Color Complete na bazie drogocennego oleju arganowego. Ten kompletny system składa się z pięciu produktów, a usługa Color Complete z dwóch części: salonowego zbiegu ChromaTech oraz pielęgnacji domowej Color Continue. To innowacyjne rozwiązanie pomoże Ci na zawsze wyeliminować wszystkie codzienne przyczyny utraty koloru, takie jak: utlenianie, uszkodzenia mechaniczne i chemiczne, wysoką temperaturę oraz problemy skóry głowy.

Moroccanoil Color Complete nie tylko chroni kolor, ale również regeneruje i odbudowuje włosy. Każda koloryzacja, która wiąże się z rozjaśnianiem łamie jonowe pokrycie łuski włosa. Color Complete całkowicie odbudowuje jego wnętrze, scala i dokleja wiązania zewnętrzne. Zabieg ChromaTech tworzy odpowiednią bazę, odżywia włosy i zamyka w nich kolor, aby przywrócić integralność struktury włosów oraz osiągnąć najlepsze rezultaty koloryzacji. ChromaTech działa ze wszystkimi farbami dostępnym na rynku. Już dziś zapytaj swojego stylistę o kurację Moroccanoil Color Complete.

Zabieg salonowy uzupełniasz pielęgnacją domową Color Continue, w jej skład wchodzą: delikatnie oczyszczający Szampon Color Continue oraz Odżywka Colour Continue. Ostatnim krokiem jest Spray Protect & Prevent, który chroni włosy przed utratą koloru, zapewniając ciągłą ochronę przed jego blaknięciem i zapobiegając powstawaniu żółtych refleksów. Spray Protect & Prevent dodatkowo chroni włosy przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych, takich jak promienie UV czy zanieczyszczenia.

redakcja

Dodaj komentarz