Przywróć dłoniom blask w jedną noc

Przywróć dłoniom blask w jedną noc

Głównym zadaniem kremu do rąk jest regeneracja naskórka i jego ochrona przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi: mróz, słońce, wiatr, detergenty. Krem CV Primary Essence HAND RENEW jest jak rękawiczki, które chronią i regenerują dłonie.

Starannie opracowana formuła kremu uelastycznia, koi, odżywia, wzmacnia skórę rąk, a także paznokcie. Dzięki filtrowi SPF 15 zapobiega powstawaniu przebarwień na skórze, przywraca jej zdrowy, jednolity koloryt. Krem ma lekką formułę, która wspaniale się wchłania, i przyjemny zapach, który uspokaja. Składniki aktywne: olej eteryczny z róży Mosqueta, olej eteryczny z mirry, alantoina

Cena 55 zł/100 ml

JAK PRZYWRÓCIĆ DŁONIOM BLASK W JEDNĄ NOC

KROK 1 – wieczorem zrób delikatny peeling

Wymieszaj w misce dwie czubate łyżki drobnej soli, dwie łyżki oliwy z oliwek, łyżeczkę soku z cytryny, łyżeczkę miodu. Papkę wcieraj w dłonie okrężnymi ruchami jakieś 5 minut. Spłucz ciepła wodą. Nasączonym w toniku wacikiem oklep wierzch dłoni.

KROK 2 – tuż przed spaniem wmasuj krem

Aby wydłużyć efekty peelingu i uspokoić skórę, tuż przed spaniem wmasuj w dłonie krem CV Primary Essence HAND RENEW. Zawarte w nim oleje eteryczne z róży Mosqueta i mirry ekspresowo zregenerują naskórek, odświeżą jego koloryt, odżywią go i nawilżą.

Krem zawiera SPF 15 – jest zatem świetny także do stosowania w dzień. Chroni przed wysuszeniem i powstawaniem posłonecznych przebarwień.

redakcja serwisu

Dodaj komentarz